Antykwariaty Antykwariat zakup wyszukiwarka książek wycena książki niemieckie angielskie francuskie łacińskie rosyjskie aukcje antykwaryczne obsługa
O ANTYKWARIACIE
USŁUGI
KONTAKT
 Druki - wybór oferty
POLSKIE POLONICA
OBCOJĘZYCZNE
POSZUKIWANE
WYSZUKIWARKA KSIĄŻEK
WYCENA KSIĘGOZBIORU
SKRADZIONE ZAGINIONE
SKRÓTY UŻYTE W OPISIE
Specjalizacją Antykwariatu pośredniczącego Bibliotrop Team - InterLibros jest handel drukami polskimi i obcojęzycznymi. Od blisko dziesięciu lat funkcjonując na rynku polskim i europejskim dokonaliśmy wielu, jak sądzimy, udanych transakcji reprezentując polskich Właścicieli księgozbiorów na wszystkich znaczących europejskich aukcjach cennych druków. Dysponując pełną bazą danych oraz ciesząc się zaufaniem wielu Antykwariuszy i Bibliofilów, na życzenie nabywcy, zawsze jesteśmy gotowi podjąć sie jak najkorzystniejszego pozyskania wartościowych druków, z kolei na życzenie właściciela księgozbioru, oszacować jego wartość wedle obowiązujących na rynku antykwarycznym kryteriów.
Chętnie podejmujemy się działań kompleksowych, uzupełniania cennych księgozbiorów oraz budowania bibliotek prywatnych od podstaw świadcząc również usługi w pełnym zakresie introligatorstwa artystycznego.
Zapraszamy do naszej bydgoskiej siedziby lub oczekujemy ofert drogą elektroniczną.